١. بابا گفت اگه کنکور قبول نشدی، برو خواننده شو. :|

در خلوت، هم نوا با همایون و سیاوش، داشتم چرا رفتی؟» رو می‌خوندم که شنید. این تنها آهنگی هست که میتونم باهاش خوب بخونم، با وجود این صدای جیغِ بد. :)

٢. با اعتماد به نفسِ کامل، آزمونِ جامع سنجشِ پایه رو ثبت نام کردم در حالی که حجم مطالب خونده شده ام بسیار تاسف باره. تصمیمی که الان گرفتم اینه که کارنامه ام رو اینجا به نمایش بذارم. هدفم از نوشتن جمله پیش اینه که حداقل از شما خجالت بکشم و با سرعت بیشتری بخونم. :)

٣. این که میگن مبدا آرامش در خانه و خانواده زن هست، کذبِ محضی بیش نیست. امروز مامان اینقدر با تلفن صحبت و آلودگی صوتی تولید کرد که سردرد گرفتم ولی کی جرئت داره به سکوت دعوتش کنه؟ :(

٤. توی یه مقاله که توسط WHO منتشر شده، گفته شده که درصد زیادی از مبتلایان کرونا و حتی موارد فوت شده گروه خونی A داشتن. یه جورایی خواسته بود نتیجه گیری کنه که ایمنی و مقاومت افراد A نسبت به کرونا پایین تره.

اول خدا رو شکر میکنم که خودم و عزیزانم، هیچ کدوم A نیستیم. دوم این که توی جامعه فراوانی افراد دارای گروه خونی A بای دیفالت بیشتره پس طبیعی هست که درصد بیشتری از مبتلایان A باشن! بنابراین من با اون مقاله و نتیجه گیری آب دوغ خیاری اش مخالفم. بعد از کنکور روی این قضیه تحقیق خواهم کرد، فعلا اینجا ثبت بشه تا بعد.

٥. تا ٢٩ فروردین که تاریخ آزمونه. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها